Instruktører DKK kreds 3, Fyn

Nr Søby Instruktør
Maiken Egekvist

berner_bijou@msn.com

Næstformand
Maiken Egekvist

maiken.egekvist@dkk-kreds3.dk
Telefon: 51891550

Odense N - Allesøhallen Instruktør
Mogens Rasmussen

mr@nalnet.dk
Mobil: 61690425

Bestyrelsesmedlem
Charlotte Nielsen

Charlotte.Nielsen@dkk-kreds3.dk

2. Suppleant
Hanne Vogelius mikkelsen

hanne.v.mikkelsen@gmail.com

Odense - Kochsgade Instruktør
Sara Eckhardt Boesen

Boesenyes@gmail.com

Birkende - Ørbæk Instruktør
Cecilie Hamming

cecilie@hamming.dk

Aarup Instruktør
Daniela Raccis

danni@danrac.dk

Birkende - Østfyn Instruktør
Domini Ann Worsten

domini.worsten@kruuse.com
Mobil: 40804553

Svendborg Agility Instruktør
Lene Falken

falken.lene@gmail.com
Mobil: 20166337

Odense - Ringtræning
Solveig Nyby Snitkjær

frusnit@gmail.com

Assens - Instruktør
Jeanette Sand

Jeanbsand@gmail.com

Assens Instruktør
kirsten hornbak

kirsten.hornbak@gmail.com
Telefon: 25300191

Aarup Instruktør
Laila Korsgaard

lailakorsgaard@hotmail.com

Middelfart - Teglgårdsparken Instruktør
Lene Thaulow Schultz

lene@schultzerne.com

Odense Højmevej Instruktør
Lillemor Overgaard

lillemor@overgaardmail.dk

Instruktør - Ringtræning
Lise Juul Andersson

lisejuul@live.dk

Odense N - Allesøhallen Instruktør
Trine Løkkegaard

Loekkegaard86@gmail.com

Birkende Instruktør
Lotte Hansen

Lotteh12@hotmail.com

Instruktør
Louise Lind

louise_lind@hotmail.dk

Hårslev LP Instruktør
patricia vands pedersen

lppatricia@mail.dk

Odense - Allesøhallen Instruktør
Mette Aunsberg

mette.aunsberg@gmail.com

Odense N - Allesøhallen Instruktør
Pia Kiil Nielsen

piakiilnielsen@gmail.com

Birkene, Østfyn - Instruktør
Tina Abildgaard

t.abildgaard73@gmail.com
Telefon: 28734559