Træningsplads/instruktør

Instruktør
Anita Faurholt

anitafaurholt@outlook.dk
Mobil: 22741434

Helle Hansen Søht
bemyborder@gmail.com

Daniela Raccis
danni@danrac.dk

Solveig Nyby Snitkjær
frusnit@gmail.com



Odense C - Allesøhallen Instruktør
Mogens Rasmussen

mr@nalnet.dk
Mobil: 61690425

Chalotte Nielsen
nielsenc@dbmail.dk

Odense - Allesøhallen Instruktør
Anne Louise Arildsen

aarildsen@gmail.com

Odense og Årslev Instruktør
Maiken Egekvist

berner_bijou@msn.com
Mobil: 51 89 15 50

Bestyrelsesmedlem
Charlotte Nielsen

bestyrelsesmedlem3@dkk-kreds3.dk
Mobil: 26354380

Odense - Allesøhallen Instruktør
Mette Aunsberg

mette.aunsberg@gmail.com

Assens Instruktør
kirsten hornbak

kirsten.hornbak@gmail.com
Telefon: 25300191

Faaborg Instruktør
Lone Pedersen

lone@sennendoa.dk
Telefon: 61694812

Odense - Allesøhallen Instruktør
Sara Eckhardt Boesen

Boesenyes@gmail.com

Instruktør Mddelfart
Cady Nørregaard

cady@stofanet.dk

Nyborg / Birkende Instruktør
Michelle Alkærsig

DeliciousChelle@hotmail.com
Mobil: 60198123

Svendborg Agity indstruktør
Lene Falken

falken.lene@gmail.com
Mobil: 20166337

Nyborg Instruktør
Henrijette Sarsgaard

hsarsgaard@gmail.com
Mobil: 20743448

Middelfart Instruktør
Pernille Jørgensen

jorgensen@stribnet.dk

Odense Højvej Instruktør
Lillemor Overgaard

lillemor@overgaardmail.dk


Hårslev Instruktør
patricia vands pedersen

lppatricia@mail.dk

Birkene, Østfyn - Instruktør
Tina Abildgaard

t.abildgaard73@gmail.com
Telefon: 28734559

Faaborg Instruktør
Vivian Pedersen

vivianpedersen86@hotmail.com

Faaborg Instruktør
Flemming Pedersen

flemming@sennendoa.dk

Martin Nyby Snitkjær
korupvej@mail.dk

Aarup Instruktør
Laila Korsgaard

lailakorsgaard@hotmail.com

Birkende - Østfyn Instruktør
Domini Ann Worsten

domini.worsten@kruuse.com
Mobil: 40804553

Middelfart Instruktør
Aslaug Teislev

aslaug@teislev.dk
Telefon: 64418846
Mobil: 50105500